Administration

Stig Åsbringer Rektor.
stig.asbringer@dalkarlsa.se

Erika Borgström  Biträdande verksamhetsledare, kurator, projektsamordnare.
erika.borgstrom@dalkarlsa.se

Kjerstin Gradin Administratör
kjerstin.gradin@dalkarlsa.se

Syrene Wallmark Administratör
syrene.wallmark@dalkarlsa.se

Pia-Maria Simonsson Konferensvärdinna Dalkarlså Herrgård pia.simonsson@dalkarlsa.se

Sara Ottosson Biträdande administratör sara.ottosson@dalkarlsa.se

Jan Nilsson Utvecklingsledare Dalkarlså Arbetsmarknad
jan.nilsson@dalkarlsa.se

Ingela Johannesson Marknadsansvarig ingela.johannesson@dalkarlsa.se

Vaktmästeri och fastigheter

Idrees Zazai Vaktmästare
idrees.zazai@dalkarlsa.se

Östen Eriksson Vaktmästare Dalkarlså Herrgård
osten.eriksson@dalkarlsa.se

Bengt-Göran Persson Resursperson
bengt-goran.persson@dalkarlsa.se

Pedagoger

Jenny Viklund Lärare och kursföreståndare Allmän kurs GRUND 3 & GYM
jenny.viklund@dalkarlsa.se

Johan Nilsson Lärare Allmän kurs GYM

johan.nilsson@dalkarlsa.se

Ingela Johannesson Lärare och kursföreståndare Allmän kurs GRUND  ingela.johannesson@dalkarlsa.se

Anna Gradin Lärare Allmän kurs GRUND
anna.gradin@dalkarlsa.se

Birgitta Lanhede Lärare och kursföreståndare Vårdbiträde
birgitta.lanhede@dalkarlsa.se

Marit Backända Lärare Allmän kurs GRUND
marit.backanda@dalkarlsa.se

Jennelie Wiljebrand Lärare
jennelie.wiljebrand@dalkarlsa.se

Louise Amkoff Lärare Allmän kurs GYM louise.amkoff@dalkarlsa.se

Nils Hansson Lärare Allmän kurs GRUND nils.hansson@dalkarlsa.se

Erik Härgestam Lärare Allmän kurs GRUND erik.hargestam@dalkarlsa.se

Anna-Karin Norberg Lärare Allmän kurs GRUND annakarin.norberg@dalkarlsa.se

Ralph Lindbergh Lärare SFI ralph.lindbergh@dalkarlsa.se

Torbjörn Lindh Lärare Transport torbjorn.lindh@dalkarlsa.se

Ellinor Sandström Lärare Svenska BAS ellinor.sandstrom@dalkarlsa.se

Ahmed Hersi Lärare Svenska BAS ahmed.hersi@dalkarlsa.se

Lina Stav Lärare Umeå Bible School lina.stav@dalkarlsa.se

Daniel Karlsson Lärare Umeå Bible School daniel.karlsson@dalkarlsa.se

Jesper Kronhamn Lärare Umeå Bible School jesper.kronhamn@dalkarlsa.se